نصب کولر گازی و اسپیلت

مصرف بی رویه آب در کولر های آبی و عوارضی که این کولرها برای سلامتی مخصوصاً در مناطق مرطوب دارند، نصب کولر گازی و اسپیلت را بیش از پیش میان مردم جا انداخته است. در شرکت های بزرگ و برج ها و ساختمان های امروزی دیگر جایی برای نصب کولر آبی نیست و به جای آن تمامی ساکنین و صاحبان مشاغل به نصب کولر گازی برای سرمایش در فصول گرم سال روی آورده اند. در چند سال اخیر بیشتر شاهد نصب کولر گازی و سیستم سرمایش اسپیلت در ساختمان ها با کاربری های متفاوت هستیم و نیروهای زیادی تحت عنوان نصاب کولر گازی فعالیت دارند. البته لازم است قبل از نصب کولر گازی و اسپیلت بدانیم که آب و هوای محیط و اقلیم شهرها در انتخاب نوع سیستم سرمایش و گرمایش نقش عمده ای دارند. برای مثال در مناطقی که آب و هوای معتدل و مرطوب دارند، نصب کولر گازی اسپیلت بهترین گزینه است.

الو آچارچی

کولر گازی
امروزه کولر های گازی یکی از تکنولژی های این نسل می باشد. مهمترین ویژگی بارز این نوع کولر گازی ها نگه داشتن هوای سرد و گرم یکنواخت بدون خاموش و روشن کردن مکرر می باشد. انتخاب و استفاده از کولر گازی امری بسیار مهم است که در هنگام انتخاب و نصب آن باید به نکاتی توجه کرد. کولر گازی در انواع مدل های ایستاده، قابل حمل، اسپلیت دو تیکه موجود می باشد. آچارچی توانسته با تولید و ارائه انواع کولر های گازی رضایت مشتریان خود را جلب کند. نحوه کار کردن کولر های گازی به این صورت است که گاز به مایع و سپس مایع به گاز تولید سرما کرده یا به صورت دیگر گرمای هوا را می گیرد که در انواع مختلفی می باشد. برای خرید کولر های گازی باید به شرایط محیطی داخل خانه توجه داشت. البته باید به مساحت درون خانه یا اتاق که میخواهید کولر گازی را نصب کنید به اندازه کولر گازی هم توجه داشته باشید. به طور مثال برای یک اتاق که مساحت کمی دارد باید از کولر های کوچک استفاده کنید تا از هدر رفتن انرژی خودداری کنید. 


الو آچارچی

ویژگی کولر گازی
 
مهمترین ویژگی کولر های گازی نگه داشتن یکنواخت هوا در خانه می باشد. اصولا بیشتر افراد در باز و بستن، و کم و زیاد کردن کولر خانه با هم مشکل دارند و این ویژگی باعث می شود که بیشترین مشکل ها در بین افراد حل بشود. شاید برای شما هم پیش آمده که به خاطر دور بودن کلید کولر از خاموش کردن اجتناب می کند یکی دیگر از ویژگی بارز کولر های گازی داشتن کنترل ها از راه دور می باشد که به راحتی قابل کنترل می باشد و در انرژی هم صرفه جویی می شود. افرادی که نوزاد یا بچه کوچک دارند اصولا باید دمای خانه روی درجه ی خاص بگذارند کولر های گازی با نشان دادن درجه ی دیجیتال می توان در درجه به راحتی دسترسی داشت. از دیگر معظلات کولر های برقی نگرانی نوسان های برقی می باشد، کولر های گازی در مقابل صدمات احتمالی ناشی از نوسان برق از کمپرسور کولر محافظت می نماید.


اسپلیت
از دیگر سیستم های سرمایی و گرمایشی که امروزه بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اسپلیت ها می باشد. اسپلیت ها برای بهبود هوا در خانه و ادراه ها به کار می رود که به دلیل بودجه اقتصادی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. در هر کشوری فصل ها و آب و هوای متفاوتی می باشد.  استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایی برای تمام کشور ها قابل استفاده می باشد. شاید بتوان کمی با دمای بیرون وفق داد اما تا بیش از حد خستگی موجب اینکار می شود. استفاده از سیستم های سرمایی و گرمایشی همواره مورد توجه بوده. اسپلیت های آچارچی یکی از برند هایی است که در زمینه نصب و درست کردن به شما یاری می رساند. همانطور که اطلاع دارید کولر و سایر سیستم های تهویه هوا از کانال های بیرونی استفاده می کنند. کانال ها به دلیل جاگیر بودن و داشتن دید نامناسب هزینه های گزافی هم در بر می گیرند. اسپلیت ها بدون داشتن هیچ کانال کولری با یونولیت ساخته شده اند و مزایای بسیاری در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. استفاده از کانال های یونولیتی بسیار شبیه به کانال های گالوانیزه است که در سیستم های تهویه هوای سابق مورد استفاده قرار می گیرند که تنها با این تفاوت که از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر از آن ها می باشند.