تعمیر و نصب پمپ آب

تعمیر پمپ آب یک کار تخصصی است و نمی توان به هر کسی سپرد چراکه پمپ آب ساختمان نقش تعیین کننده ای در فشار آب و رساندن آب به طبقات دارد. بنابراین در صورت بروز مشکل، تعمیر پمپ آب خانگی و همچنین تعمیر پمپ کولر آبی باید توسط نیروهای مجرب و متخصص تعمیرکار پمپ آب انجام شود. چرا که هر گونه خرابی و اشکال در پمپ آب ممکن است دلایل خاص خودش را داشته باشد که تنها نیروی متخصص تعمیرکار پمپ آب از آن آگاه است.
در آپارتمان ها گاهی که پمپ آب دچار مشکل می شود، ساکنین طبقه های آخر شکایت بیشتری دارند. در این مواقع باید هر چه سریع تر نسبت به تعمیر پمپ آب ساختمان اقدام کنیم. تعمیر پمپ آب ساختمان باید توسط نیروی تعمیرکار پمپ آب انجام شود و اقدامات زیر را شامل می شود: بررسی منافذ موجود بر روی پروانه پمپ چک کردن شیرفلکه چک کردن نحوه عملکرد آلارم ها چک کردن مقدار روغن موجود در محفظه موتور و تعویض روغن این دو قطعه در موارد ضروری تعویض پروانه و الکتروموتور پمپ توسط تعمیرکار پمپ آب در مواردی که کارایی خود را از دست داده اند. همچنین این نکته را باید در نظر داشته باشیم که از کار افتادن پمپ موتور حتما به خاطر سوختن آن نیست. در بیشتر موارد تعیرکار پمپ آب می تواند بدون تعویض آن، ایراد را برطرف کرده و دوباره آن را راه بیندازد.

الو آچارچی

نصب پمپ آب

از جمله خدماتی که متقاضی زیادی دارد می توان به تعمیر پمپ آب اشاره کرد. پمپ آب های خانگی ممکن است مانند هر وسییه برقی دیگری دچار استهلاک و خرابی شود و نیازمند تعمیر باشد. برای انجام تعمیرات مربوط به پمپ آب حتما باید از افراد متخصص کمک بگیرید زیرا که سپردن این مسئولیت به افراد غیرمتخصص ممکن است هزینه ها را چندین برابر کند. نصب کردن پمپ های آب خانگی پیچیدگی های خاص خود را دارد که نصاب باید حتما در حین نصب به این نکات توجه کند. در ابتدا باید پمپی را انتخاب کنید که متناسب با میزان مصرفی ساختمان باشد به عبارتی هر واحد ۲۵۰ لیتر احتیاج دارد و بر این اساس باید اندازه گیری شود. در ادامه مکان نصب پمپ از اهمیت زیادی برخوردار است. محل نصب باید به گونه ای باشد که پمپ و مخزن در نزدیکترین فاصله قرار گیرند و همچنین در زمستان مانع از یخ زدگی پمپ شود. نکته ای که به ان کمتر اهمیت داده می شود، قطر رابط بین مخزن و پمپ آب است که باید بیشتر یا حداقل برابر با قطر ورودی پمپ آب باشد زیرا این کار سبب تازه ماندن آب داخل مخزن می شود. باید دقت کنید که پمپ آب را به طور مستقیم به آب شهری وصل نکنید زیرا در ساعات اوج مصرف که فشار آب کاهش پیدا می کند هوا وارد دستگاه خواهد شد و همچنین برای کاهش این احتمال بهتر است که قبل از ورودی حتما از فیلتر استفاده کنید.


الو آچارچی

تعمیر پمپ آب

برای افزایش عمر مفید پمپ آب در طول سال با توجه به میزان استفاده از دستگاه باید نسبت به روغن کاری و سرویس پمپ آب اقدام کنید، زیرا بی توجهی به این نکته و کار کردن دستگاه بدون روغن استهلاک دستگاه را بالا برده و به مرور زمان نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد. از جمله خدماتی که می توانید از آچارچی انتظار داشته باشید می توان به مواردی از جمله: تعویض کاسه نمد پمپ آب، تنظیم و تعمیر دستگاه اشاره کرد. شما می توانید با اطمینان کامل کار تعمیر، تنظیم و نصب دستگاه خود را به نیروی مجرب و متخصص آچارچی بسپارید و از هزینه های چندباره و غیرضروری جلوگیری نمایید. یکی از وظایف و کارایی که آچارچی در اختیا شما عزیزان قرار می دهد تعمیر پمپ می باشد. دیگر با آچار چی هیچ نگرانی نخواهید داشت. آچارچی توانسته جلب توجه تمامی مشتریان عزیز را به دست آورد. اگر از چکه کردن پمپ های خود ناراحت هستید فقط کافی ست با آچارچی در ارتباط باشید.